:::...SKOKY NA LYŽÍCH...:::

Skoky na lyžích - rozcestník

26. listopadu 2008 v 20:13 | ♥ZuZICk ICk ICk♥










Späth vyhrává, Koudelka devátý

27. července 2008 v 20:08 | ZhUZhANKhA
1Georg SpäthNěmecko102.5 m110 m277
2Andreas KoflerRakousko104.5 m104 m269.5
3Thomas MorgensternRakousko99.5 m104 m259
4Michael NeumayerNěmecko103.5 m101.5 m257.5
5David LazzaroniFrancie100.5 m102 m253.5
6Gregor SchlierenzauerRakousko99.5 m102.5 m253
7Simon AmmannŠvýcarsko100 m102.5 m252.5
8Martin SchmittNěmecko99 m102 m251
9Roman KoudelkaČR103 m97.5 m249.5
10Michael UhrmannNěmecko98 m102 m249
11Björn Einar RomörenNorsko100 m99 m246
12Bastian KaltenböckRakousko99.5 m99 m245
13Ondřej VaculíkČR99.5 m100 m243
13Andreas KüttelŠvýcarsko98.5 m99.5 m243
15Heung-Chul ChoiKorea98 m97.5 m237.5
16Shohhei TochimotoJaponsko96.5 m98.5 m236
16Maciej KotPolsko96.5 m99 m236
18Andreas WankNěmecko96.5 m97.5 m234.5
19Emmanuel ChedalFrancie95.5 m98.5 m234
19Nikolay KarpenkoKazachstán96 m98 m234
21Borek SedlákČR96.5 m97.5 m233.5
22Adam MalyszPolsko96.5 m97 m232
23Yuta WataseJaponsko98.5 m95 m231.5
24Harri OlliFinsko101.5 m94 m231
24Jernej DamjanSlovinsko96.5 m96.5 m231
26Stephan HockeNěmecko95.5 m96 m228
27Dmitry VassilievRusko99 m92.5 m227.5
27Fumihisa YumotoJaponsko96 m96 m227.5
29Taku TakeuchiJaponsko95.5 m96 m226.5
30Ilja RosliakovRusko95.5 m94.5 m224.5
31Takanobu OkabeJaponsko95.5 m-113
31Dmitry IpatovRusko96 m-113
33Stefan HulaPolsko95 m-112.5
34Anders BardalNorsko94.5 m-111.5
34Manuel FettnerRakousko94.5 m-111.5
36Mitja MeznarSlovinsko94.5 m-111
36Felix SchoftNiemcy95 m-111
38Vincent Descombes SevoieFrancie94.5 m-109.5
39Pascal BodmerNěmecko93.5 m-108.5
40Kalle KeituriFinsko93.5 m-108
41Jan MaturaČR92.5 m-107
42Hyun-Ki ChoiKorea92.5 m-106.5
43Anders JacobsenNorsko92.5 m-106
44Roland MüllerRakousko91 m-103
45Tobias BognerNěmecko90.5 m-102
46Marcin BachledaPolsko91 m-101.5
46Tom HildeNorsko90.5 m-101.5
48Martin CiklČR90 m-100.5
49Erik SimonNěmecko83.5 m-84.5
DSQJon AaraasNorwegia--DSQ

Rakušané vítězí, Češi třetí!

26. července 2008 v 21:14 | ZhUZhANKhA
1Rakousko510.5
2Německo501
3ČR468
4Norsko462.5
5Finsko458.5
6Polsko446
7Japonsko444.5
8Slovinsko432.5
9Rusko404
9Korea404
11Francie403.5
12Kazachstán402.5

výsledky kvalifikace...

25. července 2008 v 19:24 | ZhUZhANKhA
1Manuel FettnerAUT101.5m128.5Q
2Georg SpäthGER100.5m126.0Q
3Michael NeumayerGER100.0m123.5Q
4Roman KoudelkaCZE98.5m121.0Q
5Jan MaturaCZE98.0m119.5Q
6Michael UhrmannGER97.5m119.0Q
7Bastian KaltenböckAUT97.5m118.5Q
8Mitja MeznarSLO97.5m117.5Q
9Martin SchmittGER97.0m116.5Q
9Emmanuel ChedalFRA97.0m116.5Q
11Harri OlliFIN96.0m114.5Q
11Borek SedlákCZE96.0m114.5Q
11Jon AaraasNOR96.0m114.5Q
14Stephan HockeGER95.0m112.5Q
14Andreas WankGER95.0m112.5Q
16Taku TakeuchiJPN95.0m112.0Q
16Kalle KeituriFIN95.0m112.0Q
16Heung-Chul ChoiKOR95.0m112.0Q
19David LazzaroniFRA94.5m111.5Q
19Maciej KotPOL94.5m111.5Q
21Nikolay KarpenkoKAZ94.5m111.0Q
22Marcin BachledaPOL93.5m110.5Q
23Shohhei TochimotoJPN94.0m110.0Q
23Ondřej VaculíkCZE94.5m110.0Q
23Pascal BodmerGER94.5m110.0Q
26Vincent Descombes SevoieFRA93.5m109.0Q
27Stefan HulaPOL93.0m108.5Q
27Yuta WataseJPN93.5m108.5Q
29Roland MüllerAUT92.5m107.5Q
30Fumihisa YumotoJPN92.5m106.0Q
30Felix SchoftGER92.5m106.0Q
32Hyun-Ki KimKOR92.0m105.0Q
33Martin CiklCZE91.5m104.0Q
33Ilja RosliakovRUS91.5m104.0Q
35Dimitry IpatovRUS91.0m103.0Q
35Takanobu OkabeJPN91.0m103.0Q
35Tobias BognerGER91.0m103.0Q
38Dimitry VassilievRUS91.0m102.5Q
39Jernej DamjanSLO90.0m100.5Q
40Erik SimonGER90.5m99.5Q
41Tomas ZmoraySVK90.0m98.5
42Robert KranjecSLO89.0m98.0
42Noriaki KasaiJPN90.0m98.0
44Ville LarintoFIN89.0m97.5
45Denis KornilovRUS89.0m97.0
45Sami NiemiFIN88.5m97.0
47Alexey KorolevKAZ88.5m95.5
47Yong-Jik ChoiKOR88.0m95.5
49Primoz PiklSLO88.0m94.0
50Asan TakhtakhunovKAZ87.0m92.5
51Chil Gu KangKOR86.5m92.0
52Gregory BaxterCAN85.5m90.5
53Mario InnauerAUT85.0m89.0
53Kenneth GangnesNOR85.5m89.0
55Arttu LappiFIN84.5m87.5
56Radik ZhaparovKAZ85.5m86.0
57Stefan ReadCAN83.0m85.0
57Nicolas MayerFRA83.5m85.0
59Kim Rene ElverumNOR82.5m83.0
60Petar FartunovBUL84.0m81.0
60Vitaliy ShumbaretsUKR81.5m81.0
DNSJohan EriksonSWE
DSQAntoine GuignardSUI
DSQCarl NordinSWE
DSQNico FallerGER
Andreas KoflerAUT96.5mPQ
Adam MalyszPOL89.0mPQ
Björn Einar RomörenNOR99.5mPQ
Simon AmmannSUI101.0mPQ
Andreas KüttelSUI102.5mPQ
Anders JacobsenNOR96.5mPQ
Anders BardalNOR94.5mPQ
Tom HildeNOR86.5mPQ
Gregor SchlierenzauerAUT101.0mPQ
Thomas MorgensternAUT102.5mPQ

program LGP

3. května 2008 v 12:59 | ZhUZhANKhA
:::...Pohár čtyř národů...:::
27.07. - Hinterzarten - GER - HS 108
01.08. - Einsiedeln - SUI - HS 117 - večerní závod
03.08. - Courchevel - FRA - HS 132 - večerní závod
05.08. - Pragelato - ITA - HS 140 - večerní závod


29.08. - Zakopane - POL - HS 134 - večerní závod
30.08. - Zakopane - POL - HS 134 - večerní závod
13.09. - Hakuba - JPN - HS 131 - večerní závod
14.09. - Hakuba - JPN - HS 131 - večerní závod
03.10. - Klingenthal - GER - HS 140
04.10. - Liberec - CZE - HS 140 - večerní závod - finále

konečné pořadí SP 2007/08

17. března 2008 v 19:41 | Zuzáček xD
1Thomas Morgenstern
Rakousko17940
2Gregor Schlierenzauer
Rakousko1561-233
3Janne Ahonen
Finsko1291-503
4Tom Hilde
Norsko1228-566
5Anders Bardal
Norsko942-852
6Anders Jacobsen
Norsko827-967
7Andreas Küttel
Švýcarsko778-1016
8Janne Happonen
Finsko755-1039
9Simon Ammann
Švýcarsko728-1066
10Wolgang Loitzl
Rakousko715-1079
11Björn Einar Romören
Norsko690-1104
12Adam Malysz
Polsko632-1162
13Andreas Kofler
Rakousko627-1167
14Martin Koch
Rakousko569-1225
15Jernej Damjan
Slovinsko522-1272
16Michael Neumayer
Německo507-1287
17Roman Koudelka
ČR411-1383
18Dmitry Vassiliev
Rusko288-1506
19Matti Hautamäki
Finsko273-1521
19Martin Schmitt
Německo273-1521
21Arthur Pauli
Rakousko261-1533
22Denis Kornilov
Rusko247-1547
23David Lazzaroni
Francie239-1555
24Emmanuel Chedal
Francie234-1560
25Robert Kranjec
Slovinsko233-1561
26Harri Olli
Finsko210-1584
27Michael Uhrmann
Německo185-1609
28Taku Takeuchi
Japonsko180-1614
29Manuel Fettner
Rakousko160-1634
30Kamil Stoch
Polsko157-1637
31Daiki Ito
Japonsko133-1661
32Pavel Karelin
Rusko129-1665
33Sigurd Pettersen
Norsko128-1666
34Noriaki Kasai
Japonsko122-1672
35Shohhei Tochimoto
Japonsko109-1685
36Georg Späth
Německo
106-1688
37Roar Ljökelsöy
Norsko
99-1695
37Lars Bystöl
Norsko
99-1695
39Sebastian Colloredo
Itálie
76-1718
40Primoz Peterka
Slovinsko
72-1722
41Martin Cikl
ČR
60-1734
42Guido Landert
Švýcarsko
46-1748
43Antonín Hájek
ČR
44-1750
44Jan Matura
ČR
39-1755
45Stephan Hocke
Německo
38-1756
46Radik Zhaparov
Kazachstán
36-1758
47Henning Stensrud
Norsko
35-1759
47Borek Sedlák
ČR
35-1759
49Jakub Janda
ČR
29-1765
49Kalle Keituri
Finsko
29-1765
51Jon Aaraas
Norsko
28-1766
52Arrtu Lappi
Finsko
27-1767
53Andreas Vilberg
Norsko
26-1768
53Martin Höllwarth
Rakousko
26-1768
55Roland Müller
Rakousko
23-1771
56Jurij Tepes
Slovinsko
21-1773
56Ilja Rosliakov
Rusko
21-1773
58Vincent Descombes Sevoie
Francie
18-1776
58Mario Innauer
Rakousko
18-1776
58Fumihisa Yumoto
Japonsko
18-1776
58Nikolay Karpenko
Kazachstán
18-1776
58Veli-Matti Lindström
Finsko
18-1776
63Takanobu Okabe
Japonsko
16-1778
63Dmitry Ipatov
Rusko
16-1778
63Jure Bogotaj
Slovinsko
16-1778
66Balthasar Schneider
Rakousko
15-1779
66Andreas Morassi
Itálie
15-1779
68Bastian Kaltenböck
Rakousko
12-1782
68Severin Freund
Německo
12-1782
68Jussi Hautamäki
Finsko
12-1782
71Andreas Wank
Německo
11-1783
72Sami Niemi
Finsko
10-1784
72Stefan Hula
Polsko
10-1784
74Andreas Aren
Švédsko
8-1786
75Akira Higashi
Japonsko
7-1787
76Heung-Chul Choi
Korea
6-1788
76Jörg Ritzerfeld
Německo
6-1788
78Marcin Bachleda
Polsko
5-1789
78Primoz Pikl
Slovinsko
5-1789
80Stefan Kaiser
Rakousko
3-1791
80Yuta Watase
Japonsko
3-1791
82Jiří Mazoch
ČR
2-1792
82Ville Larinto
Finsko
2-1792
84Johan Erikson
Švédsko
1-1793
85Shusaki Hosoyama
Japonsko
0-1794
85Michael Möllinger
Švýcarsko
0-1794
85Shota Tanaka
Japonsko
0-1794
85Mitja Meznar
Slovinsko
0-1794
85Felix Schoft
Německo
0-1794
85Chil Gu Kang
Korea
0-1794
85Christian Ulmer
Německo
0-1794
85Lukáš Hlava
ČR
0-1794
85Kim Rene El Verum Sorsell
Norsko
0-1794
85Martin Mesik
Slovensko
0-1794
85Taro Takanayagi
Japonsko
0-1794
85Jure Sinkovec
Slovinsko
0-1794
85Erik Kjelstrup
Norsko
0-1794
85Vitaliy Shumbarets
Ukrajina
0-1794
85Antoine Guignard
Švýcarsko
0-1794
85Maciej Kot
Polsko
0-1794
85Tami Kiuru
Finsko
0-1794
85Yukio Sakano
Japonsko
0-1794
85Krzyszfof Mietus
Polsko
0-1794
85Thomas Lobben
Norsko
0-1794
85Asan Takhtakhunov
Kazachstán
0-1794
85Piotr Zyla
Polsko
0-1794
85Kenneth Gangnes
Norsko
0-1794
85Stefan Thurbichler
Rakousko
0-1794
85Julian Musiol
Německo
0-1794
85Ondřej Vaculík
ČR
0-1794
85Tobias Bogner
Německo
0-1794
85Kazuya Yoshioka
Japonsko
0-1794
85Lukasz Rutkowski
Polsko
0-1794
85Hyun-Ki Kim
Korea
0-1794
85Nicolas Mayer
Francie
0-1794
85Juha-Matti Ruuskanen
Finsko
0-1794
85Volodymyr Boshchuk
Ukrajina
0-1794
85Erik Simon
Německo
0-1794
85Yong-Jik Choi
Korea
0-1794
85Kenshiro Ito
Japonsko
0-1794
85Kevin Horlacher
Německo
0-1794
85Maksim Anisimov
Bělorusko
0-1794
85Thomas Thurnbichler
Rakousko
0-1794
85Oleksander Lasarovich
Ukrajina
0-1794
85Isak Grimholm
Švédsko
0-1794

pořadí národů v sezoně 2007/08

16. března 2008 v 19:32 | Zuzáček xD
1Rakousko67340
2Norsko5302-1432
3Finsko3627-3107
4Švýcarsko1752-4982
5Německo1688-5046
6Slovinsko1519-5215
7Rusko1001-5733
8Japonsko888-5846
9ČR820-5914
10Polsko804-5930
11Francie541-6193
12Itálie91-6643
13Kazachstán54-6680
14Švédsko9-6725
15Korea6-6728
16Slovensko0-6734
16Ukrajina0-6734
16Bělorusko0-6734
16Estonsko0-6734

poslední závod sezony 2007/08 v Planici

16. března 2008 v 19:28 | Zuzáček xD
1Gregor Schlierenzauer
Rakousko217 m231 m442.1
2Martin Koch
Rakousko216.5 m229.5 m435.2
3Janne Happonen
Finsko203.5 m220.5 m418.8
4Robert Kranjec
Slovinsko210.5 m214.5 m418.5
5Janne Ahonen
Finsko200 m208.5 m397.2
6Anders Bardal
Norsko195.5 m211.5 m395.9
7Tom Hilde
Norsko198.5 m207 m393.1
8Anders Jacobsen
Norsko194.5 m211 m391.6
9Simon Ammann
Švýcarsko196.5 m210.5 m390.4
10Martin Schmitt
Německo187 m212.5 m384.4
11Arthur Pauli
Rakousko196.5 m202.5 m384.3
12Adam Malysz
Polsko195 m204 m383.8
13Emmanuel Chedal
Francie194 m201 m378.5
14Denis Kornilov
Rusko196.5 m197.5 m377.3
14Matti Hautamäki
Finsko193 m201 m377.3
16Michael Uhrmann
Německo183.5 m206.5 m371.5
17Thomas Morgenstern
Rakousko184.5 m202.5 m368.9
18Andreas Küttel
Švýcarsko189 m199.5 m368.7
19David Lazzaroni
Francie189.5 m194.5 m364.3
20Daiki Ito
Japonsko181.5 m202.5 m363.8
21Michael Neumayer
Německo188.5 m198.5 m360.9
22Wolfgang Loitzl
Rakousko187.5 m191.5 m358.8
23Taku Takeuchi
Japonsko191 m189.5 m358.6
24Jernej Damjan
Slovinsko189 m190.5 m357.9
25Andreas Kofler
Rakousko192 m185.5 m356.5
26Dmitry Vassiliev
Rusko170.5 m201.5 m346.4
27Manuel Fettner
Rakousko177 m192 m344.8
28Jurij Tepes
Slovinsko174.5 m193.5 m342.6
29Kamil Stoch
Polsko176 m196.5 m342
30Roman Koudelka
ČR170.5 m201.5 m339.4
31Primoz Pikl
Slovinsko166.5 m-146.3
32Noriaki Kasai
Japonsko127 m-92.9
33Björn Einar Romören
Norsko90 m-45

soutěž v družstvech

15. března 2008 v 18:52 | Zuzáček xD
1Norsko1715.1
2Finsko1615.1
3Rakousko1482.1
4Slovinsko1477.4
5ČR1393.1
6Německo1378.9
7Japonsko1344.8
8Francie1107.4
9Švédsko443.2

výsledky prvního závodu

15. března 2008 v 18:50 | Zuzáček xD
1Gregor Schlierenzauer
Rakousko232.5 m225 m447
2Janne Ahonen
Finsko212.5 m221.5 m427.8
3Björn Einar Romören
Norsko209.5 m216 m420.6
4Anders Jacobsen
Norsko210 m215.5 m420.1
5Anders Bardal
Norsko209.5 m214 m419.7
6Tom Hilde
Norsko211.5 m206.5 m410.1
7Janne Happonen
Finsko204.5 m206.5 m400.2
8Matti Hautamäki
Finsko206.5 m200.5 m393.9
9Adam Malysz
Polsko203 m204.5 m393
10Andreas Küttel
Švýcarsko
202 m202.5 m392.4
11Martin Koch
Rakousko196 m209.5 m389.6
12Antonín Hájek
ČR191 m210.5 m387.3
13Simon Ammann
Švýcarsko200.5 m198.5 m384.8
14Michael Uhrmann
Německo201.5 m195.5 m378.9
15Henning Stensrud
Norsko191.5 m204.5 m377.7
16Martin Schmitt
Německo201.5 m193.5 m377
17David Lazzaroni
Francie192 m201.5 m376.2
18Robert Kranjec
Slovinsko188.5 m204 m375.5
19Thomas Morgenstern
Rakousko197.5 m194.5 m373.9
19Michael Neumayer
Německo191.5 m203 m373.9
21Daiki Ito
Japonsko195.5 m194.5 m370.5
22Taku Takeuchi
Japonsko196 m191.5 m367.5
23Andreas Kofler
Rakousko197.5 m192.5 m366.5
24Jurij Tepes
Slovinsko190.5 m192.5 m363.6
25Wolfgang Loitzl
Rakousko187.5 m191.5 m357.8
26Borek Sedlák
ČR189 m188 m353.4
27Jernej Damjan
Slovinsko190.5 m185 m352.6
28Primoz Pikl
Slovinsko190.5 m185.5 m350.7
29Kamil Stoch
Polsko187.5 m181.5 m337.3
30Heung-Chul Choi
Korea190.5 m164.5 m324.5
31Roman Koudelka
ČR186.5 m-174.3
32Jan Matura
ČR183 m-170.1
33Guido Landert
Švýcarsko183.5 m-168.7
34Emmanuel Chedal
Francie182.5 m-167.5
35Andreas Aren
Švédsko180.5 m-167.1
36Johan Erikson
Švédsko180 m-165
37Jussi Hautamäki
Finsko176.5 m-161.3
38Jure Bogotaj
Slovinsko180 m-161
39Piotr Zyla
Polsko149.5 m-118.9
40Roar Ljökelsöy
Norsko93 m-50.1
 
 

Reklama
Reklama