Lukáš Bauer vyhrál předposlední etapu TdS!

9. ledna 2010 v 20:25 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Výsledky - běh na lyžích
Lukáš Bauer vyhrál závod na 20 kilometrů klasickou technikou hromadným startem. A tímto výkonem stáhl náskok norského závodníka Pettera Northuga na 8,3 vteřiny. Zbytek startovního pole ztrácí již přes jeden a půl minuty. Na třetím místě dnešního závodu skončil Němec Axel Teichmann, který tuto pozici drží i v prozatimním pořadí Tour de Ski. Na stejném místě dojel i tuto pozici drží švýcarský závodník Dario Cologna, který obhajuje loňské vítězství. Umístění dalších Čechů: Jiří Magál doběhl na 26. místě, Martin Koukal se umístil na 42. místě, následovaný Milanem Šperlem na 43. místě, Martin Jakš bohužel závod nedokončil.

Co říct k výsledku Lukáše? Jako fanoušek Pettera Northuga a Češka, jsem jednoznačně ráda za výsledek. Lukáš si to zasloužil. A zítra to bude jistě velmi zajímavé. Budu na vážkách komu fandit. Ale přát to budu obou dvoum. Nejlepší by byla cílová fotografie, která by nerozluštila vítěze! Ale o tom se mi může ledatak zdát. Každopádně se na zítřek velmi těším!