Gottwald vítězí ve Val di Fiemme!

9. ledna 2010 v 20:02 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Výsledky - severská kombinace
Pro Felixe Gottwalda to znamená první vítězství v letošní olympijské sezóně. Na běžeckou trať vyrážel z 21. místa, ale skvělým během dokázal vyhrát. Úctyhodný výkon předvedl i druhý v cíli Magnus Moan z Norska, který startoval až z 37. místa, ale je známo, že je Moan skvělým běžkařem. Třetí skončil německý závodník Eric Frenzel. Po skvělých výsledcích z minulých závodů Světového poháru skončil Jason Lamy Chappuis "až" na 10. místě. Vedoucí muž po skokanské části, Japonec Kaihei Kato, obsadil 12. místo. Nejlepší český závodníkem byl Pavel Churavý, který vybíhal z 11. místa do běžecké části a celkově skončil sedmý. Na body žádný jiný český sdruženář nedosáhl. Tomáš Slavík skončil na 33. místě a Aleš Vodseďálek na místě 47.. Miroslav Dvořák do závodu nenastoupil.

zleva: Magnus Moan, Felix Gottwald a Eric Frenzel