Červenec 2009

zajímavé;) :D :D

26. července 2009 v 11:12 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Sebastian Vettel
co si o tom mám myslet?? :D :D...

Chudák Jens!!

21. července 2009 v 22:21 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Tour de France
Tohle zažít? Nechtěla bych! Jak se ještě klouzal po tom pádu. Chudák. Nemám slov. Trochu si přibrzdil a je z toho toto! Z některých fotek se mi dělalo špatně! Opravdu bych chtěla, aby mě takhle fotili. Ty fotky jsem opravdu dávat nebudu. Dám jsem lehčího kalibru. Opravdu, lituji ho. A doufám, že se brzy uzdraví!!


Co bych dala...

20. července 2009 v 20:17 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Petter Northug
...být tím dítětem :D :D...


Dokonce i pivko můžou;)

13. července 2009 v 21:36 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Roman Kreuziger
Jak je to s tím pivem?
Jedno si člověk po večeři může dát. Ale zdůrazňuji jedno. Kdybys vypil čtyři, tak druhý den umřeš... A není to tak, že bychom to pivo pili každý den. Někdy si ho nedám vůbec. Záleží na chuti a pocitech.

A víno?
Vedle u stolu sedí realizační tým, a když chceme, jednu flašku nám dají. Většinou to tak vyjde, že si dáme skleničku. Ale nikdo to nepřehání. Jsme profesionálové a víme, co si můžeme dovolit.

Mezi cyklisty je hodně oblíbené malé italské espreso. Předpokládám, že v italském týmu si ho dáváte hodně často.
Měsíc před Tour jsem kafe úplně vysadil. Není to ideální, zakyseluje žaludek. Ale při závodě si většinou před etapou jedno dám.


Je něco, co vám v týmu zakazují jíst?
To asi vyloženě ne, protože jídelníček je daný. Ale jsou hákliví třeba na nutellu, protože v teple zatěžuje čokoláda játra a zpomaluje regeneraci.

V jídle vás neomezují? Porce vám neváží?
To ne. Na závodech se ani nemůžete kontrolovat, spíš naopak. Jí se zdravě, ale člověk do sebe potřebuje dostat co nejvíc, protože je velký výdej energie.

Jak vypadá vaše večeře?
Jíme dost masa. Jeden den kuřecí, další hovězí a pak třeba rybu. Na úvod si dáme těstoviny, pak jako druhý chod maso. Pak salát nebo ovoce a něco sladkého. Navíc teď máme i svého kuchaře, což je velká výhoda. Jídlo je pestré. Třeba před dvěma lety na Vueltě jsme v hotelích pořád měli jen kuřecí maso a ke konci už nám z toho docela hrabalo...


Romane, nejsou ty tři týdny závodu stereotypní?
Je to dlouhá doba, ale pokud sem člověk přijede se správnou mentalitou, poměrně to utíká.

Jak po večerech zaháníte nudu?
Ono skoro na nic není čas. Utíká to. Člověk přijede z etapy, dá si masáž, a než se dostane na všechny, je třeba půl desáté. Pak jdeme společně na večeři a potom jsem rád, když padnu do postele. Mám s sebou i-pod s nejrůznější směsí muziky kromě dechovky. A občas mrkneme i na nějaký film. Jen v italštině, aby tomu všichni rozuměli, když se nás dívá víc na jednom pokoji. Český jsem nevezl žádný, to bych se musel koukat sám.

Vzal jste si do kufru i počítač?
Mám ho tady, ale moc času na to není. Loni jsem se na něj dostal za celou Tour asi třikrát a teď to asi nebude jiné.

Kolik toho naspíte?
Jdu spát kolem půlnoci a většinou vstávám tak v devět. Vždycky záleží na tom, v kolik je start a jak dlouhý máme ráno přesun autem z hotelu. Ale někdy se taky stane, že spím jen šest hodin. Jsou dny, kdy se usíná hůř.

Jak vypadá váš běžný den na Tour?
Snídaně je tři a půl hodiny před startem. Z hotelu vyrážíme tak, abychom na startu byli hodinu a půl předem. Před každou etapou máme v týmovém autobuse poradu, oblékneme se a jde se na to. Po etapě následuje co nejrychlejší přesun na hotel a opakuje se zase to samé. Masáže, vydatná večeře, spánek.

Jsou hotely, ve kterých při Tour bydlíte, na špičkové úrovni?
Špičkové je příliš silné slovo. Některé jsou krásné, třeba ty horské. Ale když bydlíme někde ve větším městě na periferii, člověk je rád, že v pokoji otevře kufr. Někdy jsou hodně malé. Rozhodně se nedá říct, že bychom byli tři týdny zahrnuti luxusem.

zdroj: sport.cz

Tož to já chci též!!

13. července 2009 v 21:21 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Frandy Schleck
Víte, jak já tam chci být? Hrozně, ale hrozně moc! Příští rok se tam plánuju podívat. Uvidíme! Už si představuju sama sebe s českou vlajkou na vrcholu Alpe d'Heuz, kde projíždí Roman Kreuziger, možná i František Raboň. Krásná to představa! Jenže samotné se jí zase nechce. Nikdo neopětuje její radost z výsledků Tour de France. Sakra, to jsou všichni ti lidi zapálení do fotbalu, hokeje? Cyklistika je krásný sport. Řekla bych, že jeden z nejnáročnějších společně s alpským lyžováním, což také není hračka. Představte si tu krásu, tu přírordu! Vždyť to musí být nádherný pohled a spojení s vycházkou až nahoru Alpe d'Heuz? K nezaplacení. A ještě to spojení stát se součástí nejsledovanějšího závodu na světě? (vyjímaje olympijské roky) I kdybych měla jet jenom do Paříže, tak to bude zážitek. Vidět všechny ty hvězdy. Roman Kreuziger, Andy Schleck, Frank Schleck, Andreas Klöden, Tom Boonen a v neposlední řadě i Lance Armstrong. Opravdu nechápe nezájem jejího okolí. Ví, že každého to nebere jako mě. Každý má práci, problémy. Ale přeci jenom...je to Tour de France!

Frank:*

13. července 2009 v 21:19 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Frank Schleck
Fotka z jednoho rozhovoru před začátkem Tour de France.

Andy:*

13. července 2009 v 21:14 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Andy Schleck
V pozadí je ještě Frank a norský mistr Kurt-Asle Arvesen. Co k Andymu říct? Horký favorit na zisk bílého trikotu pro nejlepšího mladého jezdce do 25 let. To, co ukázal v jedné z etap? Jak udával tempo? Velký potenciál. Už nyní převyšuje svého staršího bratra, Franka. Mimochodem, krásná to fotka!;)

Týmová časovka pro Astanu!

13. července 2009 v 20:45 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Tour de France
1. Astana 46' 29"
2. Garmin - Slipstream +18"
3. Team Saxo Bank +40"
-
-
-
4. Liquigas +58"

↓FOTKY↓
vítězný tým Astany
Astana
Team Saxo Bank
Agritubel
Team Saxo Bank
Lance Armstrong, v pozadí Levi Leipheimer
Quickstep
Skil - Shimano
Tom Boonen
Team Columbia HTC
Cadel Evans
Mark Cavendish
Carlos Sastre
Fabian Cancellara s Benem Stillerem

Seb:*

12. července 2009 v 19:36 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Sebastian Vettel

Třetí etapa také kořistí Cavendishe!

12. července 2009 v 19:27 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Tour de France
1. Mark Cavendish (Velká Británie) Team Columbia HTC 5h 01' 24"
2. Thor Hushovd (Norsko) Cervelo Test Team +0"
3. Cyril Lemoine (Francie) Skil - Shimano +0"
-
-
-
82. Roman Kreuziger (Česká Republika) Liquigas +41"

↓FOTKY↓
Lance Armstrong a v pozadí loňský vítěz TdF, Carlos Sastre
Tony Martin - držitel bílého trikotu
Fabian Cancellara
Tom Boonen s Andy Schleckem
Jussi Veikkanen
Fabian
Mark Cavendish
defekt Cadela Evanse
Frandy Schleck :D :D...aneb bráchové v akci;)...