Červen 2009

ochutnávečka :D :D

27. června 2009 v 23:14 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Sebastian Vettel

ochutnávka :D :D...

27. června 2009 v 22:55 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Mark Webber


Seb a Mark;)

26. června 2009 v 20:00 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  O mě
Brzy budou nové rubriky o těchto dvou mužích! Sebastian Vettel a Mark Webber. Její oblíbení. Formule zase začala sledovat. A nejen kvůli nim.

Tour de France

26. června 2009 v 19:56 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  O mě
Nikde to ještě nezmínila. Roman "vyjezdil" skvělé třetí místo na Tour de Suisse. Loňský titul sice neobhájil, ale předvedl krásný výkon. Na TdF s ním budou všichni počítat. Když to řekl i Alberto Contador, současně nejlepší cyklista na světě. Nesmím opomenout celkového vítěze, Fabiana Cancellaru, kterýmu letošní rok TdS skvěle sedla. Byla mu ušitá přímo na míru.

Roman. V současnosti nejlepší český cyklista (náš nebudu používat, nemám ráda, když si přivlastňujeme vítězství něčí, vyhráli oni, ne my). Jeho výkony budu pečlivě sledovat. Musím! I když bude brigáda. Ze začátku se určitě nebude nikam hnát, ale v horách se ukáže! Jako minulý rok má šanci na zisk bílého trikotu, o který se bude přetahovat z mladším z bratrů Schlecků, Andym. Minulý rok ty souboje byly parádní! A přeci jenom doufám, že letos bude o kousíček lepčejší. Co dodat? Romane, drž se a hodně štěstí!

František Raboň. Líto mi je, že nejede. Jeho rozhodnutí, které učinil s týmem ale respektuji. Snad příští rok! Tento rok mu vycházel a určitě tam bude chybět. Bylo by skvělé kdyby dva Češi závodili na TdF. Vyhrál časovku na Mistrovství ČR, neobvykle na Slovensku. Přípravu nyní směřuje k MS. A jenom doufám, že ho uvidím na Praha - Karlovy Vary - Praha. Tento jednorázový závod stejně jako minulý rok navštívím!

Bratři Schleckové. Jak je známo, tyto bratry mám ráda. Jsem zvědavá co letos předvedou. Hlavně Andy, od kterého se očekává velký souboj o bílý trikot pro nejmladšího jezdce s Romanem Kreuzigerem a dalšími mladými borci. Na TdS se nepřevedl zrovna dobře. Ale co není, může být. Při TdS pomáhal Fabianu Cancellarovi k celkovému vítězství. Uvidíme, co od něj čekat. Frank. Minulý rok? Nic moc. Snad to tentokráte bude lepší.

Lance Armstrong. Návrat jednoho velikána světové cyklistiky! Na jeho výkony jsem velice zvědavá. Na vítězství to nevidím, ale něco solidnějšího by mohl zajet. Možná bude dělat domestika Albertu Contadorovi? S tím je smířený. Pořád nevím, co si o něm mám myslet. Četla jsem o něm docela dost knížek. Dopoval, nebo ne? Toť otázka.

Mládí vpřed! Edvald Boasson Hagen. Pro mě zcela nové jméno. Ale na Giro d'Italia se předvedl v nejlepším světle! Jsem na něj velice zvědavá! A nejenom kvůli tomu, že je to Nor!

Myšlenky...

20. června 2009 v 20:32 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  O mě
Omlouvám se, že nic na blogu momentálně není! Ale opravdu není času nazbyt. Anglie, víkendy pryč, škola. Opravdu se to nedá.

V Anglii si koupila tři cédka a pořád je poslouchá :D. Jason Mraz, toho sice už má v počítači, nu což. Billy Talent též. Ale Arctic Monkeys a jejich nejstarší CD nemohla sehnat! Je moc z nich nadšená. Jen je jí líto, že je neuvidí na živo v ČR na Rock for People. Za lístek se jí 1 000 Kč nechce dát, aby šla jen na ně.

Jinak v té Paříži a Anglii to bylo skvělý. Dostali jsme vysněnou černošskou rodinu s malým černouškem. Spokojenost veliká s ním :D. Paříž je úplně impozantní město, stejně tak Londýn.

Víkend ve Ferdinandově. Skvělý. Setkala se svou partou z Mistrovství světa. Takže libovka. Po těch lidech se jí strašně stýskalo. Vyšli si na Ořešník a k vodopádům. A večer zakončili u táboráku, kde se popíjelo a strašně jí zachutnala slivovička, borovička třešňovice.

Známky. Nic moc to nebude. Tři trojky. Ale spokojená jsem. Mohla být i čtyřka. Díky bohu zabojovala a není!

Jinak se zase trápí kvůli němu! On, který jí dokáže rozesmát. On, který jí bere takovou jaká je. On, s kterým se cítí být samasebou. Ví, že nikdy nebudou víc jak kamarádi. Ale když on má tak úžasné vlastnosti. Možná je to tak lepčejší. Nerada bych potom toho člověka ztratila!

Když je řeč o borcích. Jeden tady je... Nic zvláštního to ale nebude. Jen takový bezvýznamný.

Tož vše co jsem asi chtěla napsati.

Mějte se nejvíc fajn

Váš ♥ZuZiCk-ICk-ICk♥

krásný:*

1. června 2009 v 19:08 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Petter Northug
s Dario Colognou
aah:P__s prckama :D :D;)...