Únor 2009

ZuZiCk odjíždí na dlouhou dobu!

11. února 2009 v 19:45 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  O mě
Ano. Samozřejmě. Už je to tu. ZuZiCk nám odjíždí již zítra směr Liberec. Už se těší. Na atmosféru. Na sportovce. Na kamarády. Na závody. Prostě na vše. Samozřejmě bude sepisovat co se jí každý den událo. Bude psáti takovej "deník". Bude i fotit. Aby jste toho tady měli! Mějte se tu nejvíc fajn. Hlavně moje SB. Ty já mám přeci nejradši. K Liberci. ZuZiCk má trošku obavy, jak to tam všechno zvládne. Ale musí. Nic jiného jí nezbývá. Těší se, těší. Tak ji držte palce.


Váš ZuZiCk-ICk-ICk

Ach ne?!...Eric má dítě...

8. února 2009 v 22:07 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Eric Frenzel
čumím na to, jak svatej obrázek, fakt že jo :D :D...tahle "novinka" mě doslova sebrala...ve dvaceti mít dítě??...bych na tom asi měla pracovat :D :D...fakt vtipný...věřili by jste tomu??...no mazec...ale když ho má:P...má hezký jméno...Phillipp...hezký jméno, fakt:*...hlavně, ať je zdravej malej:P...

Mario Stecher vítězem v Seefeldu!

7. února 2009 v 19:51 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Výsledky - severská kombinace
1. Mario Stecher

2. Lukas Klapfer

3. Jan Schmid

Češi v závodu nestartovali...

Mario Stecher se raduje z prvního vítězství v této sezóně...
Lukas Klapfer
Anssi Koivuranta
Mario Stecher
Jan Schmid
Mario Stecher
dojezd Lukase Klapfera a Jana Schmida
Tino Edelmann
Ronny Ackermann
Mario Stecher
Lukas s Mariem
Jan Schmid
Ronny Ackermann
Anssi Koivuranta
Ronny Heer
Ronny
Ronny Heer

Anssi Koivuranta vítězem v Chaux-Neuve!

1. února 2009 v 19:43 | ♥ZuZICk ICk ICk♥ |  Výsledky - severská kombinace
Finský reprezentant Anssi Koivuranta dnes potvrdil roli průběžně prvního muže Světového poháru a vyhrál. Druhý za ním skončil Rakušan Christoph Bieler a třetí včerejší vítěz Nor Magnus Moan, který v cíli k mé nelibosti přesprintoval francouzského reprezentanta Jasona Lamy Chappuis. O umístění na stupních vítězů se "pral" i další Rakušan Mario Stecher, ale ten bohužel vyjel mimo trať a nakonec dojel na 9. místě. Nejlepší z Čechů byl na dvacátém místě Pavel Churavý a bodoval ještě 30. Miroslav Dvořák. Bohužel Tomáš Slavík skončil na 32. místě a nebodoval.
Průběžné pořadí po 15 z 22 závodů vede finský sdruženář Anssi Koivuranta s 953 body. Druhý za ním je norský sdruženář Magnus Moan se skoro stobodovou ztrátou. Doposud získal 861 bodů. Třetí je již německý závodník Björn Kircheisen s 754 body. Čtvrtý Bill Demong, který tyto závody vynechal a získal prozatím 675 bodů. Pátý k mé radosti francouzský sdruženář Jason Lamy Chappuis, který ale ztrácí na čtvrtého Billa Demonga hodně přes sto bodů. Jason nasbíral zatím 511 bodů. Nejlepší z Čechů se drží na 10. pozici s 315 body je to Pavel Churavý. Na 29. místě je Miroslav Dvořák s 101 body. A 35. je Tomáš Slavík s 72 body.

Anssi v růžovoučké kombinézce :D...fotka ze závodu...
by tohle měla bejt z tréninku :D :D...
Míra Dvořák
Anssi a před ním jest Mario Stecher
Christoph Bieler
Taihei Kato
Anssi se raduje:P...
Magnus v cíli:P...
stupně vítězů (zleva): Christoph Bieler, Anssi Koivuranta a Magnus Moan
Chris
Anssi
smůlu tento chlapík měl...Mario Stecher...se trošku nevešel do stopy a skončil mimo:P...tak stane se:P...