27. února 2008 v 20:35 | Zuzáček xD |  :::...SKOKY NA LYŽÍCH...:::

5. Kenneth Gangnes 88,5 m, 87,5 m, 240,5 b
6. Kim Rene Elverum Sorsell 87 m, 87 m, 236,5 b
7. Maciej Kot 88 m, 85,5 m, 235 b
7. Pavel Karelin 91 m, 85 m, 235 b

mno, táák jsem to viděla xD nááhodou, úúpe xD jelikož jsem přišla domů, jsem si řekla, že se bujdu učit ekonomiku, áále nejdřív můj zrak sklouznul na TV xD bez Eurosportu nemůžu žít xD mno táák jako samosebou, jsem ho zapla, a co nevidím xD oni dávaj skoky xD což mě samosebou potěšilo xD hmm, tak po prvním kole vedl Shohhei Tochimoto, ale druhý skok se mu už tolik nevyvedl, a je opět druhý, už minulý rok skončil za Koudym na druhém místě :))) mno, teda zklamali mě domácí Maciej Kot (ten by ten můstek měl znát na jedničku, vždyť je to rodák ze Zakopaného xD), Pavel Karelin se taky moc nepředvedl, a Felix Schoft ?? škoda mluvit xD akorát teda nevím, na jakém místě skončil, ončo tam bylo jen prvních sedm, žhéé ?? mno, toe všechno co jsem vám chtělo řííct xD

Tonda :)))

26. února 2008 v 20:18 | Zuzáček xD |  Antonín Hájek

konečně xD

25. února 2008 v 19:40 | Zuzáček xD
hééj, konečně jsem sem dala to zááhlavííčko xD jsem rááda, že se s tíím už neperu už xD hmm, ftipnýý, víím xD doufáám,že se vám aspoň trošec zamlouváá xD ale nevím, nevím xD pochybuju xD takej hnus xD áá, etě vás všechny chci moooc pochváálit, za to že mi chodíte na blog, teda :) už máám návštěvnost přes 15 000, což se mi v začátcích o tom ani nesnilo, fáákt dííky všem :-* tééž, jako děkuju zahraničním návštěvám xD hlavně z Polska, Německa, Rakouska, Nizozemska, Finska, Švýcarska, Slovinska a mnohýých dalšíích, což mě těšíí, že i zahraničníí návštěvy navštěvují můj blog xD fáákt kujíí :-*

sorry

24. února 2008 v 22:23 | Zuzáček xD
jééžiš, se omlouváám, prozatíímníí zááhlavíí !!! ale váážně, už na to nemáám nervy, se s tím mordovat, tak to uděláám až zejtra xD tak jako nějak to etě snad vykoukáám, což doufáám xD aby to bylo lepčejší, jinááč tohle zááhlavíí je nejlepčejšíí xD ale musíím něco udělat s tou jeho kvalitou xD snad se s tím poperu zejtra xD xD uvidííme xD se zatíím mějte a skokům zdar xD

fotky Anderse

24. února 2008 v 19:49 | Zuzáček xD |  Anders Jacobsen

Stručný životopis Anderse

24. února 2008 v 19:30 | Zuzáček xD |  Anders Jacobsen
Anders Jacobsen (narozen 17. února 1985 v Hönefoss) je norský skokan na lyžích, reprezentující svůj klub Ringkollen Skiklubb, a je nejmladším Norem, který vyhrál T4M. Závodí od roku 2003.
Svůj debut si odbyl v Kontinentálním poháře 11. ledna 2003, kde skončilna 50 místě.
Svůj debut si odbyl na LGP v Hinterzartenu 4. srpna, kde skončil sedmý v týmové soutěži (s Tomem Hildem, Larsem Bystölem a Roarem Ljökelsöyem). Druhý den, tedy 5.srpna byl osmý. Další výsledky v LGP, Courchevel (4.), Zakopane (7.), Klingethal (6.), Oberhof (10.). Byl tedy desátý v celkovém pořadí LGP, se 184 body.
Po odchodu Daniela Forfanga zaujal místo v norském týmu. První závod v SP byl pro Anderse v Kuusamu 24. listopadu 2006, kde bodoval třetím místem.
Před MS v Sapporu Jacobsen vedl SP. Na tomto šampionátě si vydobil stříbrnou medaili v týmové soutěži na velkém můstku. Ale selhal v jednotlivcích na velkém můstku a na malém můstku skončil 7.
Po MS Anders bojoval s udržením jeho formy. V Lahti nepostoupil do druhého kola, v Kuopio byl 10. a na Holmenkollenu skončil 14. Adam Malysz vyhrál všechny tyto závody a předstihl Anderse v SP a z vítězství se právě mohl radovat Adam.

Robert - fotky

24. února 2008 v 19:01 | Zuzáček xD |  Robert Kranjec
při svém prvním a ztm i posledním vítězství

Stručný životopis Roberta

24. února 2008 v 18:45 | Zuzáček xD |  Robert Kranjec
Robert Kranjec (narozen 16. července 1981 v Kranji) je slovinský skokan na lyžích, který se objevuje v soutěžích od roku 1998. Vyhrál bronzovou medaili na olympijských hrách v Salt Lake City v týmové soutěži na velkém můstku.
Kranjec vyhrál pouze jeden závod SP v Kuusamu (Finsko) v roce 2005.
Je momentálně držitelem národního rekordu 229m, platným od závodu v Planici v roce 2007.

dalšíí fotky z Oberstdorfu

24. února 2008 v 18:31 | Zuzáček xD |  Fotky skokanů MIX
stupně vítězů xD zleva samosebou: Martin Koch, Gregor Schlierenzauer a Janne Ahonen